Haanjamehe talu

Haanjamehe talu asub Võrumaal Haanja vallas Vakari külas, kauni Kavadi järve lähedal Vällamäe ja Häälimäe vahel. See on ideaalne koht ajaveetmiseks ja lõõgastumiseks, eriliste sündmuste tähistamiseks või aktiivse ja põneva puhkuse nautimiseks.


Haanjamehe talukompleksi nimetatakse taluks, kuna see koosneb seitsmest stiilitundega renoveeritud algsest taluhoonest. Talu mahutab kokku 60 inimest, kuid vajadusel on võimalik majutada ka rohkem inimesi. Hooned on paigutatud ringi ümber taluaia. Kompleksi kuulub ka suur külakiik ja tiik.


Kui otsid rahulikku puhkepaika eemal linnamürast, tahad matkata või sportida looduskaunis keskkonnas, tähistada meeldivalt mõnda tähtpäeva või teha midagi muud sellelaadset, siis Haanjamehe talu on loodud just Sulle.

Haanjamehe talu hooned sisaldavad:


  • Peamaja koosneb 4 magamistoast, köögist, saunast ja peoruumist.
  • Simmanisara mis mahutab 150 inimest pikkade laudade ümber ja kuni 300 buffet-stiilis. Majas on ka mugav ja stiilne kõrts.
  • Neli aita, mis mahutab 1-6 inimest olenevalt suurusest.
  • Majapidamisruum koos tualettide, dushiruumi ja ühisköögiga aitade külastajatele.
  • Voodikohti on rohkem kui 70 inimesele kokku ja on võimalik majutada vajadusel rohkem inimesi. Kõiki hooneid ümbritseb taluõu, mille keskel on suur tiik.


Meie mõtted

Meie Missioon & Visioon

Personaalne lähenemine

Meie eesmärk on pakkuda Haanjamehe talu külalistele võimalust teha puhkus täpselt selliseks, nagu nad seda soovivad. Olgu see siis aktiivne puhkus, mis on täis seiklusi ja avastamisrõõmu, või rahulik aeg ilusas kohas.

Kvaliteetaeg üksi või enda lähedastega

Leiame, et iga inimene peab aeg-ajalt aja maha võtma ja rutiinist välja tulema. Oleme loonud sobivad tingimused kõigeks vajalikuks ühes kohas ja saate nautida viibimist teile sobivas tempos ja rütmis. Erinevate teenuste ja partnerite kaudu on võimalik leida sobiv tegevus nii suurtele kui väikestele.

Majutus

Kui otsid vaikset puhkepaika, tahate eemale saada linnakärast, siis Haanjamehe talu on Sinu jaoks parim valik. Tule puhkama.

Pulmad ja tähtpäevad

Aitame korraldada Sinu enda nägemuse järgi unustamatu erilise päeva. Lisaks majutusele ja toitlustusele, saame aidata ka õhtujuhi ja bändi leidmisega, et kindlustada meeleolukas päev kõigile pidulistele.

Laagrid & Treeningud

Personaalne lähenemine tagab planeeritud ja sujuva päevakava. Samuti on võimalik pidada pikaajalisi laagreid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Lisaks majutusele ja toitlustamisele saab korraldada erinevaid ekskursioone ja mänge.

Kingituste pood

Meilt leiad erinevaid käsitöö tooteid ja omatehtud maiustusi nii kingituseks, suveniiriks kui ka mälestuseks meeldejäävast viibimisest.

Hea Sõna meie külastajatelt